O nas

Czym jest Grupa Edukacja?

Grupa Edukacja to zbiór usług edukacyjnych należących do spółki Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja” Sp. z o.o. oraz Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” z siedzibą we Wrocławiu.

Posiadamy szeroką gamę usług:

Stale rozwijamy naszą ofertę w taki sposób, aby każda zainteresowana osoba mogła z naszą pomocą rozwinąć swoje umiejętności i z łatwością dostać wymarzoną pracę lub awans.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Głównym argumentem jest nasze doświadczenie, umocnione przez dorobek Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”, której jesteśmy założycielem. Istniejemy od 1993 roku i nieustannie staramy się dostosowywać usługi do wymagań naszych klientów.

Ważnym aspektem jest także nasza siedziba znajdująca się przy ul. Krakowskiej 56-62 we Wrocławiu. Jej największe zalety to:

  • nowoczesne sale dydaktyczne – w tym m.in. duża sala gimnastyczna, sala biologiczno-chemiczna, studio dźwięku, sala sensoryczna, sala fitness, pracownie komputerowe
  • spokojna okolica, nad rozlewiskiem rzeki Oławy
  • wygodny dojazd z każdej części miasta
  • bezpłatne miejsca parkingowe

Dysponujemy również wykwalifikowaną kadrą, która służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości dotyczących naszych usług. Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce „Kontakt”, natomiast dane do każdego z działów są dostępne na stronach internetowych z zakładki „Nasza oferta”).

Zobacz nasze sale